FAQ

FAQ

Co zawierają kursy Akademii Pulsu Biznesu?

Każdy kurs został przygotowany przez cenionych ekspertów z pit.pl i bankier.pl . Materiał szkoleniowy przedstawiony jest za pomocą animacji, które pozwalają odbiorcom skupić się na prezentowanej treści. Poszczególne bloki kursu zawierają komplet przybierających różną formę, interaktywnych pytań umożliwiających sprawdzenie nabytej wiedzy na każdym etapie trwania wykładu.

Jak wziąć udział w kursie Akademii Pulsu Biznesu?

Zapisz się na interesujące Cię kursy i rozpocznij korzystanie z nich w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia (komputer stacjonarny, laptop, smartfon). Po zapisaniu się na kurs będzie on widoczny z Twoim panelu użytkownika (dostępnym po zalogowaniu).

Ile mam czasu na ukończenie kursu Akademii Pulsu Biznesu?

Ukończenie kursu nie jest ograniczone czasowo, co więcej – możesz wracać do niego nawet po przejściu wszystkich bloków.

Czy Akademia Pulsu Biznesu jest akredytowaną instytucją edukacyjną?

Mimo że Akademia Pulsu Biznesu nie jest instytucją akredytowaną, nasze kursy przygotowywane są przez specjalistów branżowych, a po odbyciu każdego z nich możesz otrzymać certyfikat, czyli dowód potwierdzający Twój udział w nim.

Dlaczego nie dostałem maila z potwierdzeniem założenia konta?

Dokładamy wszelkich starań, abby proces rejestracji przebiegał bezproblemowo. Mimo wszystko zdarzają się niespodziewane sytuacje. W takim wypadku prosimy o kontakt mailowy. Jak najszybciej postaramy się wyjaśnić sytuację. W pierwszej kolejności zalecamy jednak sprawdzenie folderu SPAM we własnej skrzynce pocztowej.

Czy do korzystania z platformy potrzebuję głośników?

Szkolenia Akademii Pulsu Biznesu w olbrzymiej części składają się z filmów video. Uczestnictwo w szkoleniu wymaga podłączenia głośników lub słuchawek.

Jak rozpocząć szkolenie?

  1. Po zalogowaniu na platformie, w lewym górnym rogu wchodzimy w dział Moje Szkolenia.

2. Z listy wybieramy interesujące nasz szkolenie.

3. W widoku szkolenia, na samy dole mamy spis Zagadnień

4. Klikamy pierwsze zagadnienie i zaczynamy szkolenie.